SFP+BIDI

SFP+BIDI

SFP+BIDI

SFP+BIDI

SFP+BIDI

SFP+BIDI

SFP+BIDI

SFP+BIDI

Dane techniczne

Hot-pluggable

Zgodny pojedynczy interfejs światłowodowy LC

Szeroki zasięg od 0,5 km do 60 km

Metalowa obudowa dla Lower EMI

Zgodny z SFP MSA

Zgodny z IEEE Std 802.3ae 10GBASE

Pojedynczy zasilacz + 3.3V

Interfejs monitorowania zgodny z SFF-8472

Szeroki zakres temperatury roboczej

Małe rozpraszanie mocy

Zgodny z RoHS-6

PN

Szybkość

Odległość

Długość fali

Dane techniczne

TSBLXG10D-23 10Gb/s 10km 1270nm/1330nm
TSBLXG10D-32 10Gb/s 10km 1310nm/1270nm
TSBLXG20D-23 10Gb/s 20km 1270nm/1330nm
TSBLXG20D-32 10Gb/s 20km 1310nm/1270nm
TSBLXG40D-23 10Gb/s 40km 1270nm/1330nm
TSBLXG40D-32 10Gb/s 40km 1310nm/1270nm
TSBLXG60D-23 10Gb/s 60km 1270nm/1330nm
TSBLXG60D-32 10Gb/s 60km 1310nm/1270nm
TSBLXG80D-4957 10Gb/s 80km 1490nm/1570nm PDF
TSBLXG80D-5749 10Gb/s 80km 1570nm/1490nm PDF