Zasady gwarancji

Regulamin:
Naszą reputacją zbudowaliśmy na jakości oraz wydajności produktu i stoimy za tym murem. W przypadku wystąpienia wady produkcyjnej, materiałowej, wykonawczej TIBTRONIX udziela gwarancji przez 3 lata od daty zakupu produktu i zobowiązuje się do bezpłatnej naprawy lub wymiany elementu.

Procedura reklamacji:

1. Uzyskaj RMA:

(1) Wypełnij formularz wniosku RMA i wyślij go pocztą elektroniczną do nas. Następnie zostanie Ci przydzielony numer RMA.

(2) Jeśli potrzebujesz wymiany uszkodzonego elementu zamiast czekać na naprawę poinformuj o tym naszego przedstawiciela handlowego lub osobę z działu reklamacji.

2. Pakowanie i dostawa:

(1) Produkty należy odpowiednio zapakować, aby uniknąć uszkodzenia podczas dostawy.

(2) Kopię formularza wniosku RMA należy dostarczyć wraz z produktami.

3. Kontrola produktu po odbiorze:

(1) Pracownicy TIBTRONIX sprawdzą Twój produkt w ciągu ośmu godzin od jego dostarczenia do siedziby firmy.

(2) Jeśli produkt dotrze nieuszkodzony i spełni warunki opisane w formularzu wniosku RMA zostanie przekazany inżynierom TIBTRONIX do naprawy.

(3) Jeżeli produkt jest uszkodzony lub występuje niezgodność z opisem Formularzu wniosku RMA, TIBTRONIX skontaktuje się z Tobą w celu wyjaśnienia.

4. Naprawa:

(1) Wada zostanie naprawiona zgodnie z opisem klienta. Produkt zostanie również przetestowany, aby upewnić się,że działa prawidłowo.

(2) Jeśli nie zostaną wykryte żadne dodatkowe wady, TIBTRONIX powiadomi klienta o zakończeniu naprawy.

5. Opłaty:

(1) Wszelkie przesyłki reklamacyjne wysyłane do TIBTRONIX muszą być opłacone z góry. Naprawione produkty zostaną zwrócone w ciągu 2 tygodniu po otrzymaniu przesyłki. Opłata za wysyłkę powinna być uiszczona przez nadawcę.

(2) Klient zostanie obiążony kosztami naprawy, jeżeli: zwrócony produkt został uszkodzony przez nadużycie, niewłaściwe użytkowanie lub nieautoryzowaną naprawę.

(3) Serwis dotarzcy raport naprawczy dla produktów, którę będą obciążone opłatą.

6. Pakowanie i wysyłka:

(1) Serwis gwarancyjny odpowiednio zapakuje naprawiony produkt wraz z raportem naprawy i kopią formularza RMA

(2) Klient otrzyma e-mail z powiadomieniem z numerem wysyłki